page_banner

produkty

100Gb / s QSFP28 ER4 1310nm 40 km DDM EML optický transceiver

Stručný popis:

100Gb / s QSFP28 ER4 je čtyřkanálový připojitelný paralelní optický transceiver a je navržen pro aplikace 100 Gigabit Ethernet. Jsou kompatibilní se specifikacemi SFF-8665, IEEE 802.3bm 100GBASE-ER4 a Telcordia GR-468-CORE. Optické vysílače a přijímače vyhovují požadavkům směrnice RoHS.


Detail produktu

Popis výrobku

100G QSFP28 integruje čtyři datové pruhy v každém směru se šířkou pásma 100 Gb / s. Každý pruh může pracovat při přenosové vzdálenosti 25,78125 Gb / s až 40 km pomocí G.652 SMF s FEC. Tyto moduly jsou navrženy tak, aby fungovaly přes systémy s jedním vláknem s nominální vlnovou délkou 1310 nm.

Funkce produktu

Rychlost přenosu dat až 103,1 Gb / s
Za provozu zapojitelný model QSFP28
4kanálové pole detektorů EML a PIN fotografií
Interní obvody CDR na kanálech přijímače i vysílače
Integrované digitální diagnostické funkce
Jeden napájecí zdroj +3,3 V.
Nízká spotřeba energie <4,5 W.

aplikace

100GBASE-ER4 100G Ethernet přes duplexní MMF
Infiniband EDR, FDR, QDR
100G telekomunikační připojení na straně klienta

Specifikace produktu

Parametr

Data

Parametr

Data

Provedení

QSFP28

Vlnová délka

1310 nm

Maximální rychlost dat

103,1 Gb / s

Maximální přenosová vzdálenost

40 km

Konektor

LC Duplex

Média

SM

Typ vysílače

DML 1310 nm

Typ přijímače

KOLÍK

Diagnostika

DDM podporováno

Teplotní rozsah

0 až 70 ° C (32 až 158 ° F)

TX Power každý pruh

-2,9 ~ 4,5 dBm

Citlivost přijímače

<-18.5dBm

<-18,5 dBm

Spotřeba energie

4,5 W

Poměr vyhynutí

4 dB

1

Test kvality

2

Testování kvality signálu TX / RX

3

Testování rychlosti

4

Testování optického spektra

5

Testování senstivity

6

Testování spolehlivosti a stability

Testování čelní plochy

xinfu

Certifikát kvality

safd (2)

CE certifikát

safd (3)

Zpráva EMC

safd (1)

IEC 60825-1

123(1)

  • IEC 60950-1
  • 100Gb / s QSFP28 CWDM4 1310nm 2 km DDM DFB optický transceiver