page_banner

produkty

100Gb / s QSFP28 SR4 850nm 100m DDM Dual Rate VCSEL MPO / MTP optický transceiver

Stručný popis:

100Gb / s QSFP28 SR4 je a
čtyřkanálový připojitelný paralelní optický vysílač a přijímač určený pro aplikace 100 Gigabit Ethernet, Data Center, InfiniBand QDR, DDR, SDR a CPRI10. Jsou kompatibilní s QSFP28 MSA, IEEE 802.3bm. Optické vysílače a přijímače splňují požadavky směrnice RoHS-6.


Detail produktu

Popis výrobku

100G QSFP28 integruje čtyři datové pruhy v každém směru se šířkou pásma 100 Gb / s. Každý pruh může pracovat s přenosovou vzdáleností 28 Gb / s až do vzdálenosti 100 m pomocí vlákna OM4. Tyto moduly jsou navrženy tak, aby fungovaly přes multimode optické systémy s nominální vlnovou délkou 850 nm.

Funkce produktu

Rychlost přenosu dat až 28 Gb / s na kanál

Za provozu zapojitelný model QSFP28

4 kanály 850nm pole VCSEL a pole detektorů PIN fotografií

teplota peratingu: -20 až 75 ° C

Integrované digitální diagnostické funkce

Jeden napájecí zdroj +3,3 V.

Nízká spotřeba energie <3,5 W.

aplikace

Rack to Rack

Datové centrum

Infiniband QDR, DDR a SDR

100G Ethernet

CPRI 10

Specifikace produktu

Parametr

Data

Parametr

Data

Provedení

QSFP28

Vlnová délka

850 nm

Maximální rychlost dat

103,1 Gb / s

Maximální přenosová vzdálenost

100 m @ OM4

Konektor

MTP / MPO

Média

MMF

Typ vysílače

VCSEL 850nm

Typ přijímače

KOLÍK

Diagnostika

DDM podporováno

Teplotní rozsah

-20 až 70 ° C (32 až 158 ° F)

TX Power každý pruh

-8,4 ~ 2,4 dBm

Citlivost přijímače

<-9.2dBm

<-9,2 dBm

Spotřeba energie

3,5 W

Poměr vyhynutí

3dB

1

Test kvality

2

Testování kvality signálu TX / RX

3

Testování rychlosti

4

Testování optického spektra

5

Testování senstivity

6

Testování spolehlivosti a stability

Testování čelní plochy

xinfu

Certifikát kvality

safd (2)

CE certifikát

safd (3)

Zpráva EMC

safd (1)

IEC 60825-1

123(1)

  • IEC 60950-1
  • 100Gb / s QSFP28 SR4 850nm 100m DDM VCSEL MPO optický transceiver