page_banner

produkty

10 Gb / s SFP + LR 1310nm 20 km DDM DFB LC Duplexní optický transceiver

Stručný popis:

10Gb / s Enhanced Small Form Factor Pluggable SFP + vysílače a přijímače jsou navrženy pro použití v 10-gigabitových ethernetových linkách až do vzdálenosti 20 km přes vlákno Single Mode. Jsou kompatibilní s SFF-8431, SFF-8432 a IEEE 802.3ae 10GBASE-LR / LW a 10G Fibre Channel 1200-SM-LL-L Digitální diagnostické funkce jsou k dispozici prostřednictvím 2vodičového sériového rozhraní. Optické vysílače a přijímače vyhovují požadavkům směrnice RoHS.


Detail produktu

Popis výrobku

10Gb / s Enhanced Small Form Factor Pluggable SFP + vysílače a přijímače jsou navrženy pro použití v 10-gigabitových ethernetových linkách až do vzdálenosti 20 km přes vlákno Single Mode. Jsou kompatibilní s SFF-8431, SFF-8432 a IEEE 802.3ae 10GBASE-LR / LW a 10G Fibre Channel 1200-SM-LL-L Digitální diagnostické funkce jsou k dispozici prostřednictvím 2vodičového sériového rozhraní. Optické vysílače a přijímače vyhovují požadavkům směrnice RoHS.

Funkce produktu

Jednovidový přenos vláken
Vícezdrojový balíček SFP s LC zástrčkou
Datové odkazy až 10 Gb / s
Možnost připojení za provozu
Jeden zdroj napájení +3,3 V.
Vyhovuje specifikacím pro IEEE802.3Z
Vyhovuje Bellcore TA-NWT-000983
Bezpečnost očí navržená tak, aby splňovala laserovou třídu 1, v souladu s normou IEC60825-1

aplikace

Gigabitový Ethernet
Fibre Channel
Aplikace WDM

Specifikace produktu

Parametr Data Parametr Data
Provedení SFP + Vlnová délka 1310 nm
Maximální rychlost dat 10 Gb / s Maximální přenosová vzdálenost 20 km
Konektor Duplex LC Média SMF
Typ vysílače 1310 nm DFB Typ přijímače PINTIA
Diagnostika DDM podporováno Teplotní rozsah 0 až 70 ° C /

-40 ° C ~ + 85 ° C

TX Power každý pruh -4 ~ + 2 dBm Citlivost přijímače <-14dBm
<-14 dBm Spotřeba energie 3,5 W Poměr vyhynutí

4 dB

1

Test kvality

2

Testování kvality signálu TX / RX

3

Testování rychlosti

4

Testování optického spektra

5

Testování senstivity

6

Testování spolehlivosti a stability

Testování čelní plochy

xinfu

Certifikát kvality

safd (2)

CE certifikát

safd (3)

Zpráva EMC

safd (1)

IEC 60825-1

123(1)

  • IEC 60950-1
  • 10 Gb / s SFP + LR 1310nm 10 km DDM DFB LC Duplexní optický transceiver