page_banner

produkty

155Mb / s SFP 1310nm / 1550nm 20 km DDM Simplex LC optický transceiver

Stručný popis:

100Gb / s CFP4 je navržen pro 100GBASE-SR4 Ethernet. Jsou kompatibilní s CFP4 MSA, IEEE 802.3ba 100GBASE-SR4 a CAUI-4 a OIF CEI-28G-VSR. Optické vysílače / přijímače vyhovují požadavkům RoHS.


Detail produktu

Popis výrobku

Transceivery SFP jsou vysoce výkonné a nákladově efektivní moduly. Funkce digitální diagnostiky jsou k dispozici přes 2vodičovou sériovou sběrnici uvedenou v SFF-8472. Sekce přijímače používá PIN přijímač a vysílač používá 1310 nm FP laser a 1550nm FP laser, aby zajistil aplikaci 100Base-LX Ethernet na 20 km.

Funkce produktu

Datové odkazy až 155 Mb / s

Možnost připojení za provozu

Jeden LC konektor

Až 20 km na 9/125 μm SMF

Integrovaný WDM

Jeden zdroj napájení +3,3 V.

Monitorovací rozhraní kompatibilní s SFF-8472

Rozsah provozních teplot: -40 ° C až 85 ° C / -5 ° C až 85 ° C / -0 ° C až 70 ° C

Vyhovuje směrnici RoHS a je bez olova

aplikace

Rychlý Ethernet

SDH STM-1 / SONET OC-03

Aplikace WDM

Specifikace produktu

Parametr Data Parametr Data
Provedení SFP Vlnová délka 1310nm / 1550nm
Maximální rychlost dat 100 Mb / s Maximální přenosová vzdálenost 20 km
Konektor Simplex LC Poměr vyhynutí 9 dB
Typ vysílače FP Typ přijímače PINTIA
Diagnostika DDM podporováno Teplotní rozsah 0 až 70 ° C /

-40 ° C ~ + 85 ° C

Síla TX -13 ~ -7 dBm Citlivost přijímače <-34dBm

<-34 dBm

1

Test kvality

2

Testování kvality signálu TX / RX

3

Testování rychlosti

4

Testování optického spektra

5

Testování senstivity

6

Testování spolehlivosti a stability

Testování čelní plochy

xinfu

Certifikát kvality

safd (2)

CE certifikát

safd (3)

Zpráva EMC

safd (1)

IEC 60825-1

123(1)

  • IEC 60950-1
  • 40Gb / s QSFP + CWDM 40 km DDM Duplex LC optický transceiver