page_banner

produkty

Optický transceiver 25 Gb / s SFP28 LR 1310nm 10 km DDM DFB LC

Stručný popis:

Transceivery SFP28 jsou vysoce výkonné, nákladově efektivní moduly podporující datovou rychlost 25 Gb / s a ​​maximální délku spojení 10 km na SMF. Je navržen pro 25GBASE-LR Ethernet a 25,78125 Gb / s single lane 100GE LR4. Jsou kompatibilní s kompatibilními s SFF-8402 a SFF-8472, SFF-8432, SFF-8431 a IEEE 802.3by 25GBASE-LR, FCC 47 CFR část 15, třída B, Telcordia GR-468-CORE.


Detail produktu

Popis výrobku

Optický transceiver 25G SFP28 je navržen pro 25GBASE-LR Ethernet a 25,78125 Gb / s single lane 100GE LR4. Jeho maximální délka spojení je 10 km na SMF. Optický transceiver vyhovuje směrnici RoHS.

Funkce produktu

Datová rychlost až 25,78 125 Gb / s
Za provozu připojitelný tvar SFP28
Duplexní LC konektor
1310nm přijímač DFB a PIN
Integrované digitální diagnostické funkce
Maximální délka spojení 10 km na SMF
Jeden napájecí zdroj +3,3 V.
Nízká spotřeba energie <1,2 W.
Teplota pracovního pouzdra: -5 ~ + 70 ° C

aplikace

25GBASE-LR Ethernet
25.78125 Gb / s single lane 100GE LR4

Specifikace produktu

Parametr

Data

Parametr

Data

Provedení

SFP28

Vlnová délka

1310 nm

Maximální rychlost dat

25,78 125 Gb / s

Maximální přenosová vzdálenost

10 km

Konektor

Duplex LC

Média

SMF

Typ vysílače

DFB 1310nm

Typ přijímače

KOLÍK

Diagnostika

DDM podporováno

Teplotní rozsah

-5 až 70 ° C

Síla TX

-7 ~ 2 dBm

Citlivost přijímače

<-11.3dBm

<-11,3 dBm

Spotřeba energie

1,2 W

Poměr vyhynutí

3,5 dB

1

Test kvality

2

Testování kvality signálu TX / RX

3

Testování rychlosti

4

Testování optického spektra

5

Testování senstivity

6

Testování spolehlivosti a stability

Testování čelní plochy

xinfu

Certifikát kvality

safd (2)

CE certifikát

safd (3)

Zpráva EMC

safd (1)

IEC 60825-1

123(1)

  • IEC 60950-1
  • Předchozí: