page_banner

produkty

25 Gb / s SFP28 BIDI 1270nm / 1330nm 10 km

Stručný popis:

Transceivery SFP28 jsou navrženy pro použití v ethernetových linkách s datovou rychlostí až 25,78 Gb / s a ​​délkou linky až 10 km. Jsou kompatibilní s SFF-8472 a kompatibilní s SFF-8432 a příslušnými částmi SFF-8431. Optické vysílače a přijímače vyhovují požadavkům směrnice RoHS.


Detail produktu

Popis výrobku

Transceivery SFP28 jsou navrženy pro použití v ethernetových linkách s datovou rychlostí až 25,78 Gb / s a ​​délkou linky až 10 km. Jsou kompatibilní s SFF-8472 a kompatibilní s SFF-8432 a příslušnými částmi SFF-8431. Optické vysílače a přijímače vyhovují požadavkům směrnice RoHS.

Funkce produktu

Podporuje sériové optické rozhraní 25,78125 Gb / s

Přenos až 10 km na SMF

Nechlazený DFB laser a přijímač PIN

Za provozu připojitelná stopa SFP28

Integrované digitální diagnostické funkce

Jeden napájecí zdroj +3,3 V.

Spotřeba energie nižší než 1,3 W.

Teplota pracovního pouzdra: -40 ~ + 85°C

Interní CDR na vysílacím i přijímacím kanálu

Podpora bypassu CDR

Balíček SFP28 MSA s simplexním LC konektorem, obousměrný

aplikace

25GBASE-BX 25G Ethernet

25.78125 Gb / s single lane 100GE LR4

Další optické odkazy

Specifikace produktu

Parametr Data Parametr Data
Provedení SFP28 Vlnová délka 1270 nm / 1330 nm
Maximální rychlost dat 25,78 125 Gb / s Maximální přenosová vzdálenost 10 km
Konektor LC simplex Média SM
Typ vysílače 1270 nm DFB

1330 nm DFB

Typ přijímače PINTIA
Diagnostika DDM podporováno Teplotní rozsah 0 až 70 ° C /

-40 ° C ~ + 85 ° C

Síla TX -5 ~ + 2 dBm Citlivost přijímače <-13dBm
<-13 dBm Spotřeba energie 3,5 W Poměr vyhynutí

3,5 dB

1

Test kvality

2

Testování kvality signálu TX / RX

3

Testování rychlosti

4

Testování optického spektra

5

Testování senstivity

6

Testování spolehlivosti a stability

Testování čelní plochy

xinfu

Certifikát kvality

safd (2)

CE certifikát

safd (3)

Zpráva EMC

safd (1)

IEC 60825-1

123(1)

  • IEC 60950-1
  • Optický transceiver 25 Gb / s SFP28 SR 850nm 100m DDM VCSEL LC