page_banner

produkty

  • 25Gb/s SFP28 LR 1310nm 10km DDM DFB LC optical transceiver

    Optický transceiver 25 Gb / s SFP28 LR 1310nm 10 km DDM DFB LC

    Transceivery SFP28 jsou vysoce výkonné, nákladově efektivní moduly podporující datovou rychlost 25 Gb / s a ​​maximální délku spojení 10 km na SMF. Je navržen pro 25GBASE-LR Ethernet a 25,78125 Gb / s single lane 100GE LR4. Jsou kompatibilní s kompatibilními s SFF-8402 a SFF-8472, SFF-8432, SFF-8431 a IEEE 802.3by 25GBASE-LR, FCC 47 CFR část 15, třída B, Telcordia GR-468-CORE.
  • 25Gb/s SFP28 SR 850nm 100m DDM VCSEL LC optical transceiver

    Optický transceiver 25 Gb / s SFP28 SR 850nm 100m DDM VCSEL LC

    Transceiver SFP28 je velmi kompaktní modul optického transceiveru, který převádí sériová elektrická data PECL nebo CML 25 Gbit / s na sériová optická data vyhovující standardu 25GBASE-SR. Je navržen pro vysokorychlostní sítě úložišť, počítačové propojení počítačů, vysokorychlostní vlastní datové kanály a připojení Inter Rack. Jsou kompatibilní s kompatibilními s SFF-8431, SFF-8432 a IEEE 802.3ae 25GBASE-LR.
  • 100Gb/s QSFP28 CWDM4 1310nm 2km DDM DFB optical transceiver

    100Gb / s QSFP28 CWDM4 1310nm 2 km DDM DFB optický transceiver

    100 Gb / s QSFP28 CWDM4 je čtyřkanálový, zapojitelný, paralelní optický transceiver a je určen pro 100G CWDM aplikace se sítěmi FEC, Datacenter a Enterprise a dalšími optickými linkami. Jsou kompatibilní se specifikacemi SFF-8636, IEEE 802.3ba 100GBASE-CLR4 / CWDM4 a Telcordia GR-468-CORE. Optické vysílače a přijímače vyhovují požadavkům směrnice RoHS.
  • 100Gb/s QSFP28 ER4 1310nm 40km DDM EML optical transceiver

    100Gb / s QSFP28 ER4 1310nm 40 km DDM EML optický transceiver

    100Gb / s QSFP28 ER4 je čtyřkanálový připojitelný paralelní optický transceiver a je navržen pro aplikace 100 Gigabit Ethernet. Jsou kompatibilní se specifikacemi SFF-8665, IEEE 802.3bm 100GBASE-ER4 a Telcordia GR-468-CORE. Optické vysílače a přijímače vyhovují požadavkům směrnice RoHS.
  • 100GBASE-LR4 and 112GBASE-OTU4 QSFP28 Dual Rate 1310nm 100m DDM DML& PIN LC optical transceiver

    100GBASE-LR4 a 112GBASE-OTU4 QSFP28 Dual Rate 1310nm 100m DDM DML & PIN LC optický transceiver

    100 Gb / s QSFP28 LR4 je čtyřkanálový připojitelný paralelní optický transceiver a je určen pro aplikace 100 Gigabit Ethernet, InfiniBand EDR, FDR, QDR. Jsou kompatibilní se specifikacemi SFF-8665, IEEE 802.3bm 100GBASE-LR4 a Telcordia GR-468-CORE. Optické vysílače a přijímače vyhovují požadavkům směrnice RoHS.
  • 100Gb/s QSFP28 SR4 850nm 100m DDM VCSEL MPO optical transceiver

    100Gb / s QSFP28 SR4 850nm 100m DDM VCSEL MPO optický transceiver

    100Gb / s QSFP28 SR4 je a
    čtyřkanálový připojitelný paralelní optický vysílač a přijímač určený pro aplikace 100 GBASE-SR4 a 100 Gigabit Ethernet, InfiniBand EDR, FDR, QDR. Jsou kompatibilní se specifikacemi SFF-8665, IEEE 802.3bm 100GBASE-SR4 a Telcordia GR-468-CORE. Optické vysílače a přijímače vyhovují požadavkům směrnice RoHS.
  • 100Gb/s QSFP28 SR4 850nm 100m DDM Dual Rate VCSEL MPO/MTP optical transceiver

    100Gb / s QSFP28 SR4 850nm 100m DDM Dual Rate VCSEL MPO / MTP optický transceiver

    100Gb / s QSFP28 SR4 je a
    čtyřkanálový připojitelný paralelní optický vysílač a přijímač určený pro aplikace 100 Gigabit Ethernet, Data Center, InfiniBand QDR, DDR, SDR a CPRI10. Jsou kompatibilní s QSFP28 MSA, IEEE 802.3bm. Optické vysílače a přijímače splňují požadavky směrnice RoHS-6.
  • 100GBASE-LR4 and 112GBASE-OTU4 QSFP28 Dual Rate 1310nm 100m DDM DML& PIN LC optical transceiver

    100GBASE-LR4 a 112GBASE-OTU4 QSFP28 Dual Rate 1310nm 100m DDM DML & PIN LC optický transceiver

    100Gb / s QSFP28 LR4 je čtyřkanálový připojitelný paralelní optický transceiver a je určen pro aplikace 100 Gigabit Ethernet, OTN OTU4 4I1-9D1F, CPRI 10. Jsou v souladu s normami IEEE P802.3ba a OTU4 4I1-9D1F. Optické vysílače a přijímače vyhovují požadavkům směrnice RoHS.
  • 100Gb/s QSFP28 PSM4 1310nm 10km DDM DFB optical transceiver

    100Gb / s QSFP28 PSM4 1310nm 10 km DDM DFB optický transceiver

    100 Gb / s QSFP28 PSM4 je čtyřkanálový připojitelný paralelní optický transceiver a je navržen pro aplikace 100GBASE-PSM4 a 100G Ethernet, InfiniBand DDR, EDR. Jsou kompatibilní se specifikací SFF-8636, IEEE 802.3bm 100GBASE-PSM4 a Telcordia GR-468-CORE. Optické vysílače a přijímače vyhovují požadavkům směrnice RoHS.
  • 100Gb/s QSFP28 PSM4 1310nm 500m DDM DFB optical transceiver

    100Gb / s QSFP28 PSM4 1310nm 500m DDM optický transceiver

    100 Gb / s QSFP28 PSM4 je čtyřkanálový připojitelný paralelní optický transceiver a je navržen pro aplikace 100GBASE-PSM4 a 100G Ethernet, InfiniBand DDR, EDR. Jsou kompatibilní se specifikací SFF-8636, IEEE 802.3bm 100GBASE-PSM4 a Telcordia GR-468-CORE. Optické vysílače a přijímače vyhovují požadavkům směrnice RoHS.
  • 100Gb/s QSFP28 PSM4 1310nm 2km DDM DFB optical transceiver

    100Gb / s QSFP28 PSM4 1310nm 2 km DDM DFB optický transceiver

    100Gb / s QSFP28 PSM4 je čtyřkanálový připojitelný paralelní optický transceiver a je určen pro aplikace 00GBASE-PSM4 a 100G Ethernet, InfiniBand DDR, EDR. Jsou kompatibilní se specifikací SFF-8636, IEEE 802.3bm 100GBASE-PSM4 a Telcordia GR-468-CORE. Optické vysílače a přijímače vyhovují požadavkům směrnice RoHS.
  • 10Gb/s SFP+ 1270nm/1330nm 10km DDM DFB LC optical transceiver

    Optický transceiver 10 Gb / s SFP + 1270nm / 1330nm 10 km DDM DFB LC

    10Gb / s SFP + BIDI jsou navrženy pro použití v ethernetových linkách 10GBASE-BX. Jsou kompatibilní s SFF-8431, SFF-8432, IEEE 802.3ae 10GBASE-LR / LW, SFF-8472 a SFP + MSA, FCC 47 CFR část 15, třída B a Telcordia GR-468-CORE. Optický transceiver je v souladu s požadavky RoHS.
12 Další> >> Strana 1/2