page_banner

produkty

  • 6Gb/s SFP+ CWDM 80km DDM DFB Duplex LC optical transceiver

    Optický transceiver 6 Gb / s SFP + CWDM 80 km DDM DFB Duplex LC

    Vysílače a přijímače jsou navrženy pro vysokorychlostní sítě úložišť, počítačové propojení počítačů, rozhraní OBSAI, rozhraní CPRI, vlastní vysokorychlostní datové kanály a připojení Inter Rack. Modul transceiveru je kompatibilní s SFP + Multi-Source Agreement (MSA) a je kompatibilní s požadavkem RoHS.
  • 6Gb/s SFP+ CWDM 40km DDM DFB Duplex LC optical transceiver

    Optický transceiver 6 Gb / s SFP + CWDM 40 km DDM DFB Duplex LC

    Vysílače a přijímače jsou navrženy pro vysokorychlostní sítě úložišť, počítačové propojení počítačů, rozhraní OBSAI, rozhraní CPRI, vlastní vysokorychlostní datové kanály a připojení Inter Rack. Modul transceiveru je kompatibilní s SFP + Multi-Source Agreement (MSA) a je kompatibilní s požadavkem RoHS.